The Sims Social

The Sims Social dla Web Apps

Simsy na Facebooku

The Sims Social to gra, dzięki której możemy zagrać w popularne Simsy online w serwisie społecznościowym Facebook. Dzięki oparciu rozgrywki na sieci naszych znajomych na Facebooku saga gier Sims wchodzi na jeszcze wyższy stopień dobrej zabawy.Tak... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Simsy w wersji online tak samo dobre jak instalowane na PC
  • Wiele opcji ulepszania naszego Sima
  • Możliwość odwiedzenia Twoim Simem prawdziwych znajomych
  • Dużo możemy zrobić bez konieczności płacenia
  • Ładna grafika

Wady

  • Możemy kontrolować tylko jednego sima
  • Wersja beta może się wieszać

Doskonały
9

The Sims Social to gra, dzięki której możemy zagrać w popularne Simsy online w serwisie społecznościowym Facebook. Dzięki oparciu rozgrywki na sieci naszych znajomych na Facebooku saga gier Sims wchodzi na jeszcze wyższy stopień dobrej zabawy.

Tak jak we wszystkich poprzednich grach z serii Sims, w The Sims Social naszym zadaniem jest stworzenie swojego wirtualnego alter ego. Tworzymy więc dla naszego sima profil, ubieramy go, znajdujemy mu mieszkanie itd. itp. Co różni poprzednie gry z serii Sims od The Sims Social? Simsy online wymagają interakcji z innymi graczami z naszej listy znajomych na Facebooku. To świetne wykorzystanie potencjału Facebooka. Na reszcie nie musimy grać sami.

Gra w simsy online jest bardzo wciągająca. Dzięki interakcji ze znajomymi z Facebooka nasze sim-życie jest ciekawsze a zadanie dekoracji wnętrz bardziej wymagające. Jak można bowiem zaprosić koleżankę do mieszkania urządzonego bez odrobiny smaku? Dla fanów serii Sims możliwość zagrania na Facebooku w Sims online i to zupełnie za darmo, to nie lada gratka. Wiadomo jednak, że nie ma nic zupełnie za darmo. Za bardziej "wypasione" rzeczy musimy zapłacić. Ale w wersję podstawową możemy grać bez ograniczeń cały czas.

Najczęściej pobierane Dodatki do gier na web-apps

The Sims Social

Wypróbuj

The Sims Social

Opinie użytkowników o The Sims Social

  • według Anonymous

    I jednym słowem bajer. super gra na serio i taka fajna i jeszcze nie tylko ale mam skargę , że brak innych miejsc i nie ma imprez. Pros Więcej

Sponsorowany×